Kilka lat temu przeczytałam, że każdy człowiek szuka w życiu trzech rzeczy: przygody, piękna i intymności. Te słowa zapadły mi w pamięć i teraz towarzyszą mi w pracy. Jestem przekonana, że właśnie tego szukają ludzie, którzy do mnie trafiają. I co więcej, mogą to u mnie znaleźć.

 

Przygoda

Każda sesja fotograficzna jest przygodą: dla mnie ze względu na zmienność i nieprzewidywalność warunków, światła, coraz to innych ludzi, a dla moich klientów ze względu na uczestnictwo w ekscytujących dla nich wydarzeniach, spędzenie czasu trochę inaczej niż zwykle, nowe doświadczenia.

 

Piękno

Sesja jest dla mnie wyprawą po piękno, które znajduje w każdym człowieku, w relacjach rodzinnych, emocjach i spojrzeniach. Efektem są fotografie, które to piękno oddają.

 

Intymność

Dobre zdjęcie powstanie tylko wtedy, gdy między mną a Tobą i Twoją rodziną powstanie na swój sposób szczególna relacja, w której będziecie się swobodnie czuli. Dlatego bardzo dbam o atmosferę podczas sesji i Wasz komfort podczas fotografowania.

„Jeśli spędzę jakiś dzień nie zajmując się fotografią, to mam wrażenie, jakbym zapomniał o czymś bardzo ważnym, jakbym zaniechał funkcji życiowych. Zapomniał się obudzić…”
Richard Avedon

Jestem Marzena

Kiedyś tłumaczka z rozsądku, teraz fotografka z pasji z własnym studio. Od 2010 roku jestem mężatką, a obecnie także mamą dwójki dzieci. Moja osobista piratka Martyna ma już 10 lat, a sześcioletni syn Bartek jest posiadaczem najpiękniejszych oczu, jakie widziałam u chłopaka. Wierzę, że uśmiech fotografa jest zaraźliwy oraz że piękno człowieka można pokazać jednym kadrem. Aparat mam zawsze przy sobie, nawet na zakupach. Najbliższa mojemu sercu jest reportażowa fotografia lifestyle. Uwielbiam obserwować i podglądać, by nacisnąć spust migawki w najbardziej odpowiednim momencie, łapiąc emocje, gesty i relacje.

w mediach

Posłuchaj power speech:
Wywiad dla  miasta kobiet:

Wyróżnione zdjęcia

vouge italy

vogue italy

Akademia Fotografii Dziecięcej

Swing with your kid photography

Akademia Fotografii Dziecięcej

THROUGH A MOTHER'S EYES PHOTOGRAPHY

Niezłe aparaty

Akademia Fotografii Dziecięcej

DYPLOM AKADEMIA FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ

Required plugin "Meks Easy Photo Feed Widget" is required. Please install the plugin here. or read more detailed instruction about How to setup the plugin here