fotografia

OKolicznościowa

Uchwyć ważne chwile, kiedy Twoi bliscy są razem

uroczystości rodzinne i inne okazje

Chrzest, Komunia Święta, urodziny, rocznica lub inne ważne wydarzenie rodzinne – wszystkie okazje, przy których Twoi najbliżsi są razem.

Bezcenne

Pięknie opowiedziane historie najważniejszych wydarzeń, w których uczestniczą Wasi najbliżsi. Chwile pełne wzruszeń i niecodzienne zdjęcia, na których wreszcie wszyscy są razem.

Dlaczego nie uwiecznić tych ważnych, wspólnie spędzanych chwil w piękny sposób?

Wypełnijcie wasze ściany i albumy prawdziwymi historiami o miłości i bliskości w waszej rodzinie

Zachowaj to, co ważne

Kiedy najbardziej liczy się to, by zdjęcia nie tylko dokumentowały wydarzenie, ale także pokazywały relacje i uczucia osób, które na nich są. Aby były dla Was piękną pamiątką przywołująca po latach te same emocje.

Opowiem waszą historię

Fotografowanie takich uroczystości ma wiele wspólnego z fotografią ślubną, przydają się te same umiejętności: uważność, bystre oko, refleks i empatia.

Pojedyncze zdjęcia składają się dzięki temu na piękną historię Waszej rodziny, w której jest miejsce na drobne gesty, wzruszenie, radość, śmiech i łzy szczęścia.

INWESTYCJA

Cena: 700 zł (20 fotografii, czas trwania do 2h) lub 1300 (60 fotografii, czas trwania do 4h). Zdjęcia są po autorskiej obróbce, wydrukowane w formacie 15×23 i ładnie zapakowane w pudełko; wersje elektroniczne w trzech rozmiarach udostępnione do pobrania. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam dla Was w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 20 zł/szt. Możliwość dokupienia fotoalbumu lite 20x20 (10 stron) w cenie 200 zł lub fotoalbumu classic 20x20 (20 stron) w cenie 350 zł. Dojazd poza Kraków 1,5 zł/km. Każda dodatkowa godzina fotoreportażu 250 zł (i +10 zdjęć do pakietu).

Opinie klientów

Skontaktuj się

Tel. 691 412 767

e-mail: fotografia@rej-brodowska.com

lub napisz tutaj:

Marzena Rej-Brodowska

Fotograf

Pomagam rodzinom zapamiętać najpiękniejsze chwile z ich życia, zachowując w kadrach wszystko to, co jest najbardziej ulotne – emocje.

Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym.


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /home/platne/serwer21538/public_html/wp-content/themes/grandphotography/lib/custom.lib.php on line 1979