sesja rodzinna

Zachowajcie to, jacy jesteście i co was łączy

Czas tak szybko ucieka

Sama jestem mamą dwójki dzieci i wiem jak ważne jest cieszenie się każdą chwilą, bo dzieci rosną i zmieniają się tak szybko! Podczas tej sesji staram się uchwycić Waszą bliskość, relacje i emocje. Wyłapuję momenty, kiedy między Wami „iskrzy”.

Dzieci się nie nudzą

Dzieci na moich sesjach świetnie się bawią, wymyślam im zabawy, ciągle do nich gadam, daję zadania, słowem nie ma nudy. Dzieci do 1 roku najlepiej fotografować, kiedy już trzymają dobrze główkę, leżąc na brzuszku, gdy pewnie siedzą oraz w okolicy roczku, kiedy już stoją lub chodzą.
*Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym.

Dlaczego nie zachować tego jacy jesteście?

Takie zdjęcia to przepiękna pamiątka dla całej rodziny, a wydruki w większym formacie pięknie dekorują ściany.

GDZIE

Sesje rodzinną możemy zrealizować w studio, w plenerze, w miejscach które odwiedzacie i kochacie lub w waszym domu jeśli chcecie sesję lifestyle

 

sesja-pokoleniowa-fotograf-kraków

Jak wygląda współpraca

Przed sesją podpowiadam jak się przygotować, w co się ubrać i jeśli jest potrzeba, udostępniam moją studyjną garderobę. Wspólnie ustalamy wstępne założenia sesji i wybieramy miejsce.
Podczas sesji podpowiadam, jak się ustawić i co robić, abyście się pięknie prezentowali, ale to Wasze emocje są dla mnie najważniejsze i na nie będę polować.

 

Inwestycja we wspomnienia

Cena: 700 zł obejmuje 10 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w płócienne pudełko oraz dostęp do eleganckiej galerii online. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam dla Was w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 60 zł/szt.

Opinie klientów

Skontaktuj się

Chcesz umówić sesję, albo masz pytania na temat sesji rodzinnej, zapraszam do kontaktu:

Tel. 691 412 767
e-mail: fotografia@rej-brodowska.com

lub napisz tutaj:

Marzena Rej-Brodowska

Fotograf

Pomagam rodzinom zapamiętać najpiękniejsze chwile z ich życia, zachowując w kadrach wszystko to, co jest najbardziej ulotne – emocje.

Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym.

pobierz

10 pomysłów na naturalne zdjęcia rodzinne


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /home/platne/serwer21538/public_html/wp-content/themes/grandphotography/lib/custom.lib.php on line 1979