sesja

Lifestyle

Zachowaj coś więcej niż tylko jak wyglądaliście w danym momencie. Zachowaj to, jacy byliście.

Czym jest fotografia lifestyle?

Lifestyle to życie rodzinne takie, jakim je chcecie pamiętać. Spontaniczne, autentyczne kadry przedstawiające Waszą niezwykłą codzienność. Liczy się tu i teraz: to, kim jesteście, czym się otaczacie i co Was bawi.
To są te zdjęcia, które za kilkanaście lat będą Was wzruszać najbardziej.

Nie ma nic cenniejszego

niż wasze emocje i gesty.

Kadrami opowiadam historię rodziny, jak żyjecie, co lubicie robić i z czego się razem śmiejecie. Towarzyszą nam Wasze ulubione przedmioty, zwierzęta. Jesteśmy w kuchni, gdzie jecie razem śniadanie w sobotę.

kraków-naturalne-zdjęcia-sesja

Wasze życie

Zaglądamy do sypialni, gdzie wygłupiacie się na łóżku (i nie tylko). Fotografuję, jak dumne jest dziecko ze swoich rysunków wiszących na ścianie, jak wzrusza się przyszła mama, kiedy czuje kopniaki w brzuchu, i jak smakują wspólnie zrobione naleśniki.

Dlaczego nie uwiecznić tych relacji i szczęśliwych chwil, by móc do nich zawsze wrócić?

Wypełnijcie wasze ściany i albumy prawdziwymi historiami o miłości i bliskości w waszej rodzinie

Dzieci na moich sesjach świetnie się bawią

Prawdziwe życie nie jest pozowane, a Twoje dzieci pewnie rzadko siedzą spokojnie, więc dlaczego miałyby takie być wasze zdjęcia?

 Podczas sesji, nie zmuszam dzieci do współpracy tylko wymyślam im zabawy, ciągle do nich gadam, daję zadania, słowem nie ma nudy i mogą być sobą na 100%. A Ty, możesz się zrelaksować, że cokolwiek by się nie działo, dostaniesz ode mnie zdjęcia, które z dumą powiesisz na ścianie i które za lat kilka i kilkadziesiąt przywołają najlepsze wspomnienia.

sesja-lifestyle-plener-kraków

Miejsce nie musi być idealne aby zdjęcie było piękne.

Wyobraź sobie siebie i swoje dzieci patrzące na te zdjęcia za 10-20 lat. Co będzie miało największe znaczenie?
Jakie swoje zdjęcia z przeszłości Ty cenisz najbardziej? Albo jakie chciałabyś mieć?
Ludzie. Miejsca. Uczucia. Relacje. Gesty.
Jeśli martwisz się, że Twój dom nie wygląda dobrze do zdjęć to weź duży oddech i pomyśl o tym, co jest najważniejsze. A resztę – kadry, światło, ujęcia, itd. – zostaw mnie.

Gdzie są zdjęcia was wszystkich razem?

Wiem, że rodzina jest dla Ciebie ważna. Jej zdjęcia też. Dlatego w Twoim telefonie i na komputerze to zdjęcia zajmują najwięcej miejsca. Tylko przeglądając je, w końcu zauważasz, że zawsze na zdjęciu kogoś brakuje, albo Ciebie, albo Twojego męża…

Wasze dzieci chcą mieć zdjęcia całej rodziny…

sesja_rodzinna_Plener_rej-brodowska-2

ZAINWESTUJ W sesję lifestyle

Ten rodzaj sesji jest najbliższy mojemu sercu ze względu na jej autentyczność. Lubię o nich opowiadać, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub napisz do mnie.

Cena: 700 obejmuje 20 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w pudełko oraz wersje elektroniczne w trzech rozmiarach. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam dla Was w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 40 zł/szt.

Opinie klientów

Skontaktuj się

Chcesz umówić sesję, albo masz pytania na temat sesji lifestyle, zapraszam do kontaktu

Tel. 691 412 767
e-mail: fotografia@rej-brodowska.com

lub napisz tutaj:

Marzena Rej-Brodowska

Fotograf

Pomagam rodzinom zapamiętać najpiękniejsze chwile z ich życia, zachowując w kadrach wszystko to, co jest najbardziej ulotne – emocje.

Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym.

pobierz

10 pomysłów na naturalne zdjęcia rodzinne


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /home/platne/serwer21538/public_html/wp-content/themes/grandphotography/lib/custom.lib.php on line 1979