sesja kobieca

przekonaj się jaka jesteś piękna

tu i teraz

Taka jak Ty

Sesja kobieca może być portretowa, subtelna, sensualna, zmysłowa lub bardziej odważna - buduarowa. Grzeczna lub niegrzeczna. Wszystko zależy od tego, czego chcesz, na co jesteś gotowa i co przyjdzie nam wspólnie do głowy w trakcie zdjęć.

To nie tylko piękne portrety

Kobiety, które przychodzą do mnie na sesję, robią to z różnych powodów, czasem tylko dla siebie, a czasem dla kogoś. Jedno jest pewne: najbardziej zyskują one same. Nie są modelkami, ale podczas sesji czują się ważne, piękne i pociągające. Sesja kobieca jest przygodą, która działa uwalniająco, relaksująco i oczyszczająco, a powstałe na niej portrety są tego pamiątką.

sesja_kobieca
fotografia_kobieca_krakow

Dla kogo

Idealna dla Ciebie!

Niezależnie od wieku, wymiarów i stopnia pewności siebie. Znalezienie odpowiednich póz, dobór oświetlenia i kadru – to wszystko moje zadanie. Dla Ciebie pozostaje świetna przygoda, miło spędzony czas i wspaniałe zdjęcia. Przychodzisz do mnie w dobrym humorze, w swoich ulubionych ciuchach oraz bieliźnie, dobieramy coś z moich propozycji i działamy.

fotografia kobieca

Dlaczego nie zrobić sobie takiej pamiątki?

podaruj ją sobie albo jemu, pokaż przyjaciółkom, powieś na ścianie... i pamiętaj, że jesteś wyjątkowa!

Ale!

Odłóż na bok swoje „ale”, czyli wszystkie myśli, przez które nie masz jeszcze kobiecych zdjęć. To jedynie kwestia makijażu, seksownej bielizny i odpowiedniego oświetlenia, które podkreśli Twoją urodę, żeby wyglądać jak gwiazda z magazynu.

Sesja_kobieca (42)

Zasługujesz na to

Zasługujesz na to by zobaczyć jaka jesteś piękna, na to by przeznaczyć ten czas dla siebie, by mieć trochę relaksu i zabawy, by udokumentować swoją drogę, by poczuć się pewniej i jeszcze piękniej w swoim ciele, by mieć takie doświadczenie.

 

Zainwestuj w siebie

Cena: 1000 zł obejmuje 10 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i elegancko zapakowanych w pudełko oraz galerię online. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 80 zł/szt. W cenie ujęte są również konsultacje przed sesją, pomoc w wyborze stylizacji oraz dostęp do studyjnej garderoby. Możesz zamówić profesjonalny makijaż i ułożenie włosów wykonane w studio przed sesją.

Opinie klientów

Skontaktuj się

Jeśli chcesz umówić sesję lub masz pytania na temat sesji kobiecej, zapraszam do kontaktu:

tel. 691 412 767
e-mail: fotografia@rej-brodowska.com

lub napisz tutaj:

Marzena Rej-Brodowska

Fotograf

Pomagam rodzinom zapamiętać najpiękniejsze chwile z ich życia, zachowując w kadrach wszystko to, co jest najbardziej ulotne – emocje.

Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym.

pobierz

planer kobiecej sesji


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /home/platne/serwer21538/public_html/wp-content/themes/grandphotography/lib/custom.lib.php on line 1979