sesja kobieca

przekonaj się jaka jesteś piękna

tu i teraz

Taka jak Ty

Sesja kobieca może być portretowa, subtelna, sensualna, zmysłowa lub bardziej odważna - buduarowa. Grzeczna lub niegrzeczna. Wszystko zależy od tego, czego chcesz, na co jesteś gotowa i co przyjdzie nam wspólnie do głowy w trakcie zdjęć.

To nie tylko piękne portrety

Kobiety, które przychodzą do mnie na sesję, robią to z różnych powodów, czasem tylko dla siebie, a czasem dla kogoś. Jedno jest pewne: najbardziej zyskują one same. Nie są modelkami, ale podczas sesji czują się ważne, piękne i pociągające. Sesja kobieca jest przygodą, która działa uwalniająco, relaksująco i oczyszczająco, a powstałe na niej portrety są tego pamiątką.

sesja_buduarowa_fotograf_kraków

Dla kogo

Idealna dla Ciebie!

Niezależnie od wieku, wymiarów i stopnia pewności siebie. Znalezienie odpowiednich póz, dobór oświetlenia i kadru – to wszystko moje zadanie. Dla Ciebie pozostaje świetna przygoda, miło spędzony czas i wspaniałe zdjęcia. Przychodzisz do mnie w dobrym humorze, w swoich ulubionych ciuchach oraz bieliźnie, dobieramy coś z moich propozycji i działamy.

Dlaczego nie zrobić sobie takiej pamiątki?

podaruj ją sobie albo jemu, pokaż przyjaciółkom, powieś na ścianie... i pamiętaj, że jesteś wyjątkowa!

Ale!

Odłóż na bok swoje „ale”, czyli wszystkie myśli, przez które nie masz jeszcze kobiecych zdjęć. To jedynie kwestia makijażu, seksownej bielizny i odpowiedniego oświetlenia, które podkreśli Twoją urodę, żeby wyglądać jak gwiazda z magazynu.

sesja_sensualna_kraków

Zasługujesz na to

Zasługujesz na to by zobaczyć jaka jesteś piękna, na to by przeznaczyć ten czas dla siebie, by mieć trochę relaksu i zabawy, by udokumentować swoją drogę, by poczuć się pewniej i jeszcze piękniej w swoim ciele, by mieć takie doświadczenie.

 

Zainwestuj w siebie

Cena: 600 zł obejmuje 10 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w pudełko oraz zapisanych na płycie CD w trzech formatach. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 40 zł/szt. Do sesji warto zrobić profesjonalny makijaż i przygotować włosy. Możesz oddać się w ręce specjalistki, która zadba o wszystko w studio przed sesją.

Opinie klientów

Skontaktuj się

Chcesz umówić sesję albo masz pytania na temat sesji kobiecej, zapraszam do kontaktu

Tel. 691 412 767
e-mail: fotografia@rej-brodowska.com

lub napisz tutaj:

Marzena Rej-Brodowska

Fotograf

Pomagam rodzinom zapamiętać najpiękniejsze chwile z ich życia, zachowując w kadrach wszystko to, co jest najbardziej ulotne – emocje.

Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym.

pobierz

planer kobiecej sesji

Required plugin "Meks Easy Photo Feed Widget" is required. Please install the plugin here. or read more detailed instruction about How to setup the plugin here