sesja

ciążowa

Uchwyćmy jak promieniejesz w ciąży

Gratulacje!

Miłość mamy zaczyna się kiedy tylko pojawia się mała fasolka w środku. Pewnie już tworzy się między wami wspaniała więź a Ty czekasz na ruchy albo już je czujesz i nie możesz się nimi nacieszyć. Już wkrótce zamienią się w najsłodsze kopniaki.
Zachowaj te chwile

TO TWÓJ CZAS

Jest on specjalny i ekscytujący. Noszenie dziecka pod sercem to niesamowity okres w życiu kobiety oraz cud kobiecego ciała. Taka sesja to fajna okazja by się Trochę skupić na sobie – rozpieścić się zanim maleństwo zobaczy światło dzienne i skradnie Twój czas (i Twoje serce).

Sesja z brzuszkiem*

*Z tatą, rodzeństwem, z całą rodziną – jak tego chcesz

Kto nie lubi słuchać opowieści o tym jak był wyczekiwany i kochany od samego początku?

Celebruj nowe życie, które stworzyliście i miłość do niego jeszcze zanim pojawi się w waszych ramionach

SEsja brzuszkowa

To ciepłe, relaksujące przeżycie.

Możemy ją zorganizować w studio, w plenerze, lub nawet w Twoim domu, jeśli chcesz sesję brzuszkową lifestyle. Chodzi o uchwycenie prawdziwej Ciebie, tego jak promieniejesz i Twoich emocji jako przyszłej mamy.

Kiedy

Fajnie zrobić sesję kiedy brzuszek jest już znaczący i nabrał ładnego okrągłego kształtu a nie jest Ci jeszcze ciężko. Najczęściej między 28 a 36 tygodniem ciąży. Najważniejsze jest to, abyś podczas sesji czuła się komfortowo.

INWESTYCJA WE WSPOMNIENIA

Cena: 700 zł obejmuje 10 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w pudełko oraz zapisanych na płycie CD w trzech formatach. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam dla Was w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 60 zł/szt.

Opinie klientów

porozmawiajmy o twojej sesji brzuszkowej

Sesje ciążowe realizuję w studio, w plenerze lub w Twoim domu.

Chcesz umówić sesję, albo masz pytania na temat sesji brzuszkowej, zapraszam do kontaktu

Tel. 691 412 767
e-mail: fotografia@rej-brodowska.com

lub napisz tutaj:

Marzena Rej-Brodowska

Fotograf

Pomagam rodzinom zapamiętać najpiękniejsze chwile z ich życia, zachowując w kadrach wszystko to, co jest najbardziej ulotne – emocje.

Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym.

pobierz

10 zdjęć noworodka, o których nie chcesz zapomnieć - checklista


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /home/platne/serwer21538/public_html/wp-content/themes/grandphotography/lib/custom.lib.php on line 1979