O sesjach

„Jeśli fotograf dba o ludzi stojących przed obiektywem i ma w sobie dużo empatii, to już bardzo dużo.
To on, a nie aparat, jest najważniejszym narzędziem”

Eve Arnold

Wybierz rodzaj sesji w zależności od tego, na jakim zakręcie jest Twoja rodzina i czego potrzebujesz.

Sesja lifestyle

Ten rodzaj sesji jest najbliższy mojemu sercu ze względu na jej autentyczność. Głównym miejscem na sesję lifestyle jest Wasz dom. Kadrami opowiadam historię rodziny, jak żyjecie, co lubicie robić i z czego się razem śmiejecie. Towarzyszą nam Wasze ulubione przedmioty, zwierzęta. Jesteśmy w kuchni, gdzie jecie razem śniadanie w sobotę, zaglądamy do sypialni, gdzie wygłupiacie się na łóżku (i nie tylko), fotografuję, jak dumne jest dziecko ze swoich rysunków wiszących na ścianie, jak wzrusza się przyszła mama, kiedy czuje kopniaki w brzuchu, i jak smakują wspólnie zrobione naleśniki. Wasze emocje i gesty są tu najważniejsze. Zdjęcia, które powstają na tej sesji, pokazują coś więcej niż tylko, jak wyglądaliście w danym momencie. One opowiadają o tym, jacy byliście, To historia o miłości i bliskości w Waszej rodzinie.

Cena: 600 / 900 zł obejmuje 20 / 40 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w pudełko oraz zapisanych na płycie CD w trzech formatach. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam dla Was w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 20 zł/szt.

Zarezerwuj sesję

Sesja noworodkowa lifestyle

Sesję noworodkową możemy zrobić już w szpitalu dzień po narodzinach. To przepiękna pamiątka z pierwszych chwil Maluszka na świecie. Maciupkie paluszki, jeszcze zlepione mazią włoski, pierwsze przewijanie przez tatę, poznawanie się, tulenie, uspokajanie, kangurowanie. Bezcenne, niepowtarzalne chwile. Przyszłe mamy, które się do mnie zgłaszają, na początku mają wątpliwości, że nie będą wyglądały wtedy kwitnąco, ale te, które udało mi się do takiej sesji przekonać, oglądały efekty ze łzami wzruszenia.
Inną możliwością, najczęściej wybieraną, jest sesja noworodkowa lifestyle robiona u Was w domu po powrocie ze szpitala w pierwszych czterech tygodniach życia. Skupiam się wtedy na pokazaniu Waszej miłości, więzi z małym człowiekiem. Fotografuję całusy, przytulasy, grymasy, codzienne czynności, no i oczywiście Wasze emocje i bliskość.

Cena: 600 / 900 zł obejmuje 20 / 40 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w pudełko oraz zapisanych na płycie CD w trzech formatach. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam dla Was w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 20 zł/szt.

Zarezerwuj sesję

Sesja rodzinna

Do sesji rodzinnych zalicza się także sesja ciążowa i dziecięca. Takie sesje wykonuję w plenerze lub w studio. Podczas tej sesji staram się uchwycić Waszą bliskość, relacje i emocje. Wyłapuję momenty, kiedy między Wami „iskrzy”. Przed sesją podpowiadam jak się przygotować, w co się ubrać i jeśli jest potrzeba, udostępniam moją studyjną garderobę. Wspólnie ustalamy wstępne założenia sesji i wybieramy miejsce. Podczas sesji podpowiadam, jak się ustawić i co robić, abyście się pięknie prezentowali, ale to Wasze emocje są dla mnie najważniejsze i na nie będę polować. Dzieci na moich sesjach świetnie się bawią, wymyślam im zabawy, ciągle do nich gadam, daję zadania, słowem nie ma nudy. Dzieci do 1 roku najlepiej fotografować, kiedy już trzymają dobrze główkę, leżąc na brzuszku, gdy pewnie siedzą oraz w okolicy roczku, kiedy już stoją lub chodzą.
Te zdjęcia to przepiękna pamiątka dla całej rodziny, a wydruki w większym formacie pięknie dekorują ściany.

Cena: 500 zł obejmuje 10 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w pudełko oraz zapisanych na płycie CD w trzech formatach. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam dla Was w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 30 zł/szt.

Zarezerwuj sesję


Sesja kobieca

To jest sesja, która pokaże Ci, jaka jesteś piękna tu i teraz. Odłóż na bok swoje „ale”, czyli wszystkie myśli, przez które nie masz jeszcze kobiecych zdjęć. Potrzebujesz makijażu, seksownej bielizny i odpowiedniego oświetlenia, które podkreśli Twoją urodę.
Sesja idealna dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku, wymiarów i stopnia pewności siebie. Znalezienie odpowiednich póz, dobór oświetlenia i kadru – to wszystko moje zadanie. Dla Ciebie pozostaje świetna przygoda, miło spędzony czas i wspaniałe zdjęcia. Profesjonalny makijaż i dobór garderoby są w cenie sesji. Przychodzisz do mnie w dobrym humorze, w swoich ulubionych ciuchach oraz bieliźnie, dobieramy coś z moich propozycji i działamy.
Sesja kobieca może być bardziej odważna, buduarowa, subtelna, zmysłowa lub po prostu portretowa. Wszystko zależy od tego, na co jesteś gotowa i co przyjdzie nam wspólnie do głowy w trakcie zdjęć.

Cena: 550 zł obejmuje 10 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w pudełko oraz zapisanych na płycie CD w trzech formatach. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 35 zł/szt.
Do sesji warto zrobić profesjonalny makijaż. Jego koszt to ok. 120 zł.

Zarezerwuj sesję


Ślub

W fotoreportażu ślubnym liczą się uważność, empatia, refleks i umiejętność przewidywania kadrów. Ma on opowiedzieć o danym wydarzeniu i udokumentować je, ale najważniejsze jest, żeby fotoreportaż pokazywał uczucia i emocje osób, które biorą w nim udział. Dlatego przez cały czas jestem tam, gdzie trzeba, bliżej lub dalej, „widząca wszystko” choć niewidzialna. Pojedyncze zdjęcia mają złożyć się na piękną historię Waszego ślubu, w której jest miejsce na drobne gesty, wzruszenie, radość, śmiech i łzy szczęścia. Zależy mi na tym, abyście podczas oglądania swojego albumu ślubnego uśmiechali się do siebie tak samo, jak ja się szczerzę do monitora, kiedy pracuję nad Waszymi zdjęciami.

Jeśli szukacie osoby, która pięknymi kadrami opowie historię Waszego ślubu, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. O fotografii ślubnej najlepiej rozmawia się przy kawie, oglądając albumy…

Zarezerwuj sesję


Uroczystości rodzinne

Chrzest, Komunia Święta, urodziny, rocznica lub inne ważne wydarzenie rodzinne – wszystkie okazje, przy których Twoi najbliżsi są razem. Kiedy najbardziej liczy się to, by zdjęcia nie tylko dokumentowały wydarzenie, ale także pokazywały relacje, uczucia i emocje osób, które na nich są. Aby były dla Was piękną pamiątką przywołująca po latach te same emocje.
Fotografowanie takich uroczystości ma wiele wspólnego z fotografią ślubną, przydają się te same umiejętności: uważność, bystre oko, refleks i empatia.

Cena: 600 / 900 zł obejmuje 20 / 60 fotografii po autorskiej obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 i ładnie zapakowanych w pudełko oraz zapisanych na płycie CD w trzech formatach. Jedno wybrane zdjęcie pięknie oprawiam dla Was w passe-partout. Koszt dodatkowego ujęcia to 20 zł/szt.

Zarezerwuj sesję


Albumy i wydruki

Powtarzam swoim klientom jak mantrę, że niewydrukowane zdjęcie nie istnieje. Dlatego wszystkie wybrane kadry z sesji otrzymujecie ode mnie wydrukowane. Na specjalne życzenie mogę zaprojektować dla Was fotoalbum, fotoksiążkę lub zamówić wydruki w większym formacie na płótnie, płycie pcv (tzw. fotoboard) i dibond. Chętnie pomogę Wam także od strony technicznej w zapełnieniu zdjęciami ściany, która od dawna na to czeka. Prawie każda rodzina ma taką w domu. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.