fotografia ślubna

Opowiem waszą historię pieknymi kadrami

Wasz ślub - historia ponadczasowa

Historia, którą wciąż będziecie opowiadać za kilka i kilkadziesiąt lat. Historia, która będzie przypominać o początku waszej wspólnej podróży w życie.

Wzruszające, piękne i cenne wydarzenie, jednocześnie bardzo wesołe i napakowane radosnymi momentami, które zapamiętacie na zawsze.

Opowiem ją

Pojedyncze zdjęcia mają złożyć się na piękną historię Waszego ślubu, w której jest miejsce na drobne gesty, wzruszenie, radość, śmiech i łzy szczęścia.

Zależy mi na tym, abyście podczas oglądania swojego albumu ślubnego uśmiechali się do siebie tak samo, jak ja się szczerzę do monitora, kiedy pracuję nad Waszymi zdjęciami.

Co najważniejsze

W fotoreportażu ślubnym najważniejsze są uważność i empatia fotografa. Refleks i umiejętność przewidywania kadrów. Dzięki temu zdjęcia nie tylko dokumentują to wydarzenie, ale również towarzyszące mu emocje osób, które biorą w nim udział.

Jesteście w dobrych rękach

Uchwycę te ponadczasowe, niespodziewane momenty, z których składa się wasz wspaniały dzień.

Będę tam, gdzie trzeba

Przez cały czas będę tam, gdzie trzeba, bliżej lub dalej, „widząca wszystko” choć niewidzialna. W zastanej przestrzeni, uchwycę momenty i to, co pomiędzy wierszami – emocje, gesty, detal, czytelny kontekst i światło.

Opinie klientów

porozmawiajmy

Jeśli szukacie osoby, która pięknymi kadrami opowie historię Waszego ślubu, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
O fotografii ślubnej najlepiej rozmawia się przy kawie, oglądając albumy…

 

Tel. 691 412 767
e-mail: fotografia@rej-brodowska.com

lub napisz tutaj:

Marzena Rej-Brodowska

Fotograf

Pomagam rodzinom zapamiętać najpiękniejsze chwile z ich życia, zachowując w kadrach wszystko to, co jest najbardziej ulotne – emocje.

Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym.


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /home/platne/serwer21538/public_html/wp-content/themes/grandphotography/lib/custom.lib.php on line 1979